Rodzaje męskich strojów kąpielowych

Rodzaje męskich strojów kąpielowych

Wszyscy wiemy, że kobiety spędzają wiele godzin na zakupach i przebierankach. To one uwielbiają się stroić na różne okazje. Dbają o swój wygląd nawet przed wyjściem na plażę, dlatego kupują sobie modne i wycięte stroje kąpielowe. Często jednak panowie zaczynają dorównywać kobietom w tej dziedzinie. Oni również chcą się dobrze prezentować i uwielbiają chwalić się wyrzeźbioną posturą.

Chętnie zaglądają więc na plażę, a na niej także chcą dobrze się prezentować. To właśnie dlatego sklepy i butiki coraz częściej oferują mężczyznom specjalne linie strojów kąpielowych. Co się wśród nich znajduje?

Najpopularniejsze

Najpopularniejszym strojem dla panów będą oczywiście kąpielówki męskie. Dawniej przypominały one zwykłe, wycięte majtki. Dziś jednak żaden, elegancki, stylowy mężczyzna nie założyłby takich kąpielówek. Panowie wolą dyskretnie prezentować swoje walory. To dlatego częściej wybierają kąpielówki męskie o przedłużonych nogawkach. Najczęściej sięgają one prawie połowy uda. Takie nogawki mogą być nieco krótsze i wtedy zwykle ściśle przylegają do ciała. Cały strój przypomina więc zwykłe, klasyczne szorty. Bez wątpienia jest jednak bardzo wygodny i nie ogranicza ruchów np. podczas pływania. Dzięki obcisłym kąpielówkom można zmniejszyć opór wody i szybciej się w niej poruszać.

Dłuższe spodenki

Rodzaje męskich strojów kąpielowychW ostatnich latach można było również zauważyć, że spora liczba młodych mężczyzn i chłopaków nad wodę zakłada dłuższe spodenki. W dużej mierze przypominają one po prostu szorty. Sięgają do kolana, a ich nogawki są lekko rozszerzane. Oczywiście wykonuje się je ze specjalnych materiałów, a nie zwykłej bawełny, czy dżinsu. Takie spodenki do pływania muszą bowiem szybko schnąć, aby były praktyczne. Najczęściej wykonuje się je z kolorowych materiałów o nietypowych wzorach (kwiaty i winorośle). Spodenki najlepiej prezentują się na młodych osobach, także właśnie tacy mężczyźni po nie sięgają. Starsi, dojrzalsi panowie wolą raczej przedłużoną wersję dłuższych kąpielówek. To ona zwykle prezentuje się lepiej i podkreśla sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>