Kategorie
Fashion

Czego pragną kobiety

Diamenty i brylanty są docenianym tworzywem od wieków. Jak się okazuje, nie podlegają one żadnym trendom, przyzwyczajeniom czy gustom, mimo upływu lat wciąż są symbolem bogactwa, klasy i luksusu. Każda kobieta chce stać się osobą, która przestanie marzyć o diamentach, a po prostu będzie w ich posiadaniu. Choć biżuterię tą uznajemy za ekskluzywną, jest ona również znakiem tradycji i może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jak się okazuje na całym świecie bo nie tylko w Polsce małe jubilerskie arcydzieła sztuki jak np. pierścionek z diamentami są uznawane za doskonałe prezenty z różnych okazji, które można uznać za coś więcej, niż zwykły produkt biżuteryjny.

 Brylantowa ciekawostka

 Pierścionek brylant – brzmi pięknie, a czy może jeszcze piękniej wyglądać? Jak się okazuje, tak. Producenci tej wyjątkowej biżuterii starają się udoskonalać perfekcję wprowadzając na rynek nowe produkty. I tak przykładowo producent biżuterii Tiffany postanowił uradować kobiety żółtą kolekcją brylantów – klejnoty te był wydobywane specjalnie dla niego z jednej z australijskich kopalni. Wydobycie tej nietypowej barwy sporo go kosztowało, ale jak twierdzą Klientki – warto było. Aby osiągnąć końcowy efekt wprowadzono nowy typ szlifowania, tzw. poduszkowy.

 Szlachetna magia

 Wiele osób spekuluje, iż diamenty wpływają na osobowość człowieka. Od lat ich siła zawarta w niewielkich kamieniach szlachetnych wywołuje w ludziach mnóstwo emocji i wyłania uśpione żądze. Historia potwierdza to na przykładach: brylanty bowiem zdobiły insygnia królewskie, szyje dam, rękojeść szabli czy komnaty zamkowe. Choć dzisiaj nie mamy już tak wielkiego przesytu, wciąż wierzymy w energię drzemiącą w tych istotnie przepięknych kamieniach.

 Kobiety i diamenty

 Nigdy nie będziemy wstanie wyjaśnić, dlaczego pierścionek z diamentami jest lepszy i piękniejszy od innego. Nie zmienia to jednak faktu, że jest rzecz pewna – my kobiety chcemy być obdarowywany biżuterią, która ozdabiana jest brylantami. Kupimy naszyjniki, bransoletki, kolczyki i inne ozdoby ponieważ to doda nam pewności siebie, dzięki której poczujemy się piękniejsze – a to jest bezcenne. Panowie natomiast, mogą wyrazić chęć pobudzania naszego zadowolenia poszukując najpiękniejszych i najbardziej pasujących do nas diamentów, które dopasują się do nas, a my do nich.

Dodaj komentarz