Kategorie
Moda

Czy barman na weselu to dobry pomysł?

Niektórzy z nas zastanawiają się w tym momencie nad tym, jak urozmaicić wesele. Po prostu zdajemy sobie sprawę z tego, że skoro byliśmy na tylu weselach w trakcie swojego życia, to siłą rzeczy nie powinniśmy być do tyłu z atrakcjami dla gości. Oczywiście nie jest to aż takie bardzo istotne, przecież ludzie i tak będą dobrze się bawić – nawet w takiej mocno standardowej wersji, ale siłą rzeczy powinno zależeć nam na tym, aby wszystko cechowało się sporo lepszym poziomem.

W bardzo dużym skrócie – barman na wesele to jak najbardziej dobry pomysł. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, zapewne nie dane było mu być na weselu z barmanem. Bądź jest po prostu taką osobą, która na weselu pije tylko przy stole – czystą wódkę z bliższymi i dalszymi członkami rodziny, znajomymi, etc.

Obsługa barmańska na najwyższym poziomie

Jest sporo barmanów – Warszawa, Kraków, Wrocław, ale w sumie nie ma sensu wymieniać miast, bo dojadą oni do nawet najmniejszej miejscowości, którzy są w stanie sprawić, że faktycznie nasze wesele będzie od strony alkoholowej cechowało się bardzo wysokim poziomem. Zadbajmy tylko o to, aby to był naprawdę dobry barman, który zna się na rzeczy, potrafi rozmawiać z ludźmi, a co najbardziej istotne, potrafi robić dobre drinki, generalnie jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

Często jest tak, że barman przynosi własny alkohol, czyli nie musimy o nic się martwić

To ma oczywiście sporo sensu, ale pamiętajmy o tym, iż bardzo często ludzie mają tendencje do cięcia kosztów. Rozchodzi się o to, że najzwyczajniej w świecie istnieje ryzyko, że barman nie będzie miał do dyspozycji naszych gości odpowiedniej ilości alkoholu. A wszyscy wiemy, jak ludzie lubią pić alkohol – szczególnie na weselach, szczególnie taki, który pozytywnie się wyróżnia, jest czymś innym niż wódką weselną… Dlatego właśnie powinniśmy rozejrzeć się za dobrymi barmanami, którzy mają świetną reputację. No i oczywiście to oznacza również to, że najzwyczajniej w świecie nie możemy aż tak bardzo oszczędzać na obsłudze barmańskiej.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz