Próbki kosmetyków

Jak dostać darmowe próbki kosmetyków?

Testowanie produktów kosmetycznych cieszy się coraz większą popularnością wśród internautów. Bezpłatne próbki można uzyskać na kilka sposobów: prowadząc blog z recenzjami, wypełniając formularz dostawy na stronie producenta oraz korzystając ze specjalnych akcji, organizowanych przez drogerie, blogerki i poszczególne firmy.

Prowadzenie strony z recenzjami kosmetyków jest oczywiście najbardziej wymagającym sposobem na pozyskanie próbek: musimy regularnie aktualizować bloga, uważnie śledzić panujące trendy, dbać o pozyskanie fanów i widoczność w Internecie. Z drugiej strony, mamy niemal nieograniczony dostęp do produktów – obecnie każda większa firma stawia na współpracę blogową, ponieważ jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Dzięki recenzowaniu kosmetyków mamy możliwość otrzymania nie tylko próbek, lecz także pełnowartościowych produktów, które możemy ocenić lub rozdać czytelniczkom. Ten sposób warto polecić przede wszystkim osobom zainteresowanym światem kosmetyków i chcącym zyskać największe możliwości w zakresie ich testowania.

Próbki kosmetyków możemy otrzymać również poprzez uzupełnienie formularza dostawy, dostępnego na stronie konkretnego producenta. Większość firm oferuje taką możliwość w określonych odstępach czasowych, np. raz na rok. Krótkie akcje z rozdaniem darmowych próbek często organizowane są na Facebooku, w specjalnych aplikacjach, aptekach czy drogeriach internetowych lub stacjonarnych. Niestety, jest to dość zawodny sposób – nigdy nie wiadomo, kiedy taka akcja będzie organizowana. Dlatego też należy pilnie śledzić posty i aktualizacje na poszczególnych stronach, aby w odpowiednim czasie zauważyć promocję. To samo dotyczy rozdawania kosmetyków przez blogerki. Można również napisać maila do konkretnej firmy, prosząc o przesłanie próbek. Często zdarza się, że mimo negatywnej odpowiedzi próbki zostają dostarczone – z pewnością warto więc wypróbować również ten sposób.

Dodaj komentarz