Jak dobrać stanik sportowy?

Jak dobrać stanik sportowy?

Stanik sportowy to bardzo ważny wybór, który w znacznym stopniu wpływać będzie na nasze zadowolenie z podjętej decyzji. W pierwszej kolejności należy określić rozmiar biustu, a następnie wybrać jeden z trzech rodzajów stanika.

W końcu pewne modele są przeznaczone dla kobiet o małym lub średnim biuście. Tego typu staniki sportowe minimalizują ruchy piersi poprzez przyciśnięcie ich razem do klatki piersiowej. W związku z tym mogą sięgnąć po niego kobiety, które mają większy biust lub uprawiają intensywniejszą aktywność fizyczną. Wyróżnia go także regulowana taśma pod biustem. W związku z tym jest odpowiedni dla kobiet o obfitym biuście, które są bardzo aktywne fizycznie, np. biegają.

Bielizna dla pań, bielizna dla panów…

Pisząc o rodzajach bielizny termicznej, nie sposób nie wspomnieć o podziale wynikającym z różnic anatomicznych u kobiet i mężczyzn. Koszulki, bokserki, getry mają nieco inny krój w liniach produktów skierowanych dla pań i panów. Do tego należy również dodać zróżnicowanie stylistyczne i kolorystyczne – damska bielizna może być bardziej wysublimowana, ozdobna i w pastelowych kolorach, kiedy w ubraniach męskich dominuje czerń albo szarość. Oczywiście istnieją także ubrania, które nie uwzględniają tych różnic. Wtedy mamy do czynienia z bielizną typu unisex.

…a także dla dzieci

Producenci nie pozostawili również wolnej luki w garderobie dziecięcej. Rodzice bardzo często starają się zarazić swoimi pasjami dzieci, które również wymagają równie dobrej, jeśli nie jeszcze bardziej starannej ochrony. Dlatego na sklepowych półkach nietrudno znaleźć całe linie produktów skierowanych do konsumentów najmłodszych

Dodaj komentarz