Kategorie
Dla kobiet Moda

Jak sprawić przyjemność kobiecie – tajemnice odpowiedniego prezentu

Mówi się, że kobiety to sroki i kochają wszystko, co się świeci. Jest w tym trochę prawy, kobieta bowiem jest bardzo łasa na wszystko, co dodaje jej urody. Czy to dobra biżuteria czy kosmetyki albo dodatki, nie ma znaczenia czego zamiłowanie dotyczy, dla nas kobiet ważne jest abyśmy dobrze wyglądały i dobrze się czuły.
Inteligentny mężczyzna nie kupuje kobiecie akcesoriów kuchennych czy nowego odkurzacza, on daje jej prezent, dzięki któremu będzie mogła poczuć się piękna i wyjątkowa. Jeśliby zrobić zestawienie prezentów, które najbardziej podobają się kobietom, to nie ma wątpliwości, że na pierwszym miejscu byłaby właśnie biżuteria.

Kobieta kocha to, co się świeci

Zamiłowanie do świecidełek sprawia, że teoretycznie zrobienie kobiecie przyjemności nie jest wcale trudne. Biżuteria z diamentami jest w stanie zmiękczyć serce każdej pani. Nadaje się doskonale zarówno na prezent świąteczny, jak i na prezent na rocznice ślubu. Kobieta dość specyficznie odbiera taki prezent, jeśli mężczyzna daje jej drogą biżuterię, odczytuje to ona w następujący sposób:

– zależy mu na mnie i mnie kocha

– nie szczędzi na mnie pieniędzy, więc ma wobec mnie poważne zamiary

– szanuje mnie

– chce żebym była szczęśliwa

– ma dobry gust

Pierścionek brylant to chyba najlepsze, co można podarować wybrance swojego serca. Jeśli kupujemy coś na odczep się, to taki prezent nie daje radości. Najbardziej cieszy to, co okazuje, że nam zależy. Biżuteria z diamentami noszona była tylko przez arystokratki i kobiety bardzo majętne, jeśli więc obdarujemy nią swoją kobietę, to tak jakbyśmy potwierdzali, że jest ona naszym największym skarbem i zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Bez względu na to, czy kupujemy prezent na rocznice ślubu, czy niespodziankę na Boże Narodzenie, musimy zadbać, żeby była to rzecz nie tyle praktyczna, co po prostu piękna. Rzeczy praktyczne kobieta kupuje sobie sama, rzeczy piękne powinna dostawać od mężczyzny. Dobry mąż czy narzeczony wie, jak uczynić wybrankę swojego serca wyjątkową i dać jej zadowolenie. Nie trzeba wiele, tylko trochę wiedzy na temat tego, czego naprawdę potrzebują kobiety i co sprawia im największą radość. Z pewnością nie jest to nowy wałek do ciasta ani forma do pieczenia.

Dodaj komentarz