Jaką wybrać bieliznę termoaktywną?

Jaką wybrać bieliznę termoaktywną?

Na jesień i zimę bieliznę dobieraj w zależności od przeznaczenia.To właśnie od tego, czy chcesz bieliznę termoaktywną do biegania, na rower, do sportów zimowych, czy może do chodzenia po górach zależy, jakiego typu bieliznę wybierzesz.

Jeżeli do umiarkowanej aktywności, czyli spacerów, chodzenia po górach, czy po prostu wyjścia poza drzwi domu w zimny styczniowy poranek i kupienie świeżej bułki do kawy (w życiu bym się tak nie poświęcił), to wystarczy bielizna termoaktywna o średniej grubości, na przykład taka. To bardzo uniwersalna bielizna dobra do noszenia w temperaturze od – 5 do 15 stopni. Jest to dobra opcja, jako podstawowa warstwa do ubioru trójwarstwowego. Przy niższej temperaturze dokładamy polar i wiatrówkę.

Bielizna dopasowana do różnych dyscyplin

Jeżeli jednak planujesz większą intensywność swoich treningów to pomyśl, nad grubszą bielizną termoaktywną. Osobiście korzystam. Różnica polega na tym, że odprowadza ona pot jeszcze dalej od skóry, może wchłonąć go więcej i jest również bardziej ciepła. Dobrze sprawdza się na zimowym bieganiu, rowerowaniu i na nartach. Przy wyższych temperaturach jest nieco za ciepła, ale za to rewelacyjnie wygląda wzór podkreślający muskulaturę.

Jak działa koszulka bioniczna?

Koszulka bioniczna wykonana w technologii przestrzennego kształtowania stref. Świetnie się dopasowuje do układu mięśni. Do tego różne struktury materiału wspomagają pracę mięśni i odpowiednio odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Jest wyjątkowo wygodna i daje poczucie komfortu. Lekka, sprężysta i skutecznie reguluje wilgoć i temperaturę. Bielizna sportowa to bardzo ważny wybór, który w znacznym stopniu wpływa na komfort podczas wykonywanej aktywności.

Dodaj komentarz