Kategorie
Kosmetyki

Kosmetyki firmy Avon

Każda kobieta kocha dobrze wyglądać. To właśnie dlatego panie tak chętnie wykonują sobie makijaż. Większość przedstawicielek płci pięknej preferuje kosmetyki naprawdę dobrej jakości. Na szczęście obecnie ich wybór jest ogromny. Wśród wielu marek zasługujących na uwagę, a jednocześnie cieszących się niemałą popularnością znajduje się Avon. To marka, którą doceniają kobiety w bardzo różnym wieku. Poznajmy ją nieco bliżej.

Garść informacji o firmie

Jest to firma, która w Polsce pojawiła się w 1992 roku. Od pierwszych dni swojej działalności zdobyła serca kobiet, które w tamtym okresie spragnione były szerokiego wyboru rozmaitych kosmetyków. Avon nie tylko pozwalał na zakup kosmetyków dobrej jakości – przynosił je jeszcze do domu. Aby kupić nową szminkę czy cień do powiek, nie trzeba było nawet na chwilę wychodzić z domu. Podobało się to niejednej kobiecie. Warto wiedzieć, że historia firmy jako takiej jest zdecydowanie dłuższa. Na rynku pojawiła się ona bowiem w 1886 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Początkowo nosiła nazwę California Perfume Company. Pierwsze europejskie oddziały powstały w 1959 roku na terenie Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Kto jest odbiorcą?

Firma kieruje swoje kosmetyki przede wszystkim do kobiet. Warto jednak wiedzieć, że od pewnego czasu w sprzedaży pojawiły się również linie kosmetyków męskich. Panowie także chętnie po nie sięgają, być może pod namową swoich partnerek.

Co w ofercie?

Firma może dzisiaj pochwalić się naprawdę bardzo bogatą ofertą. Proponuje szeroki wybór kosmetyków przeznaczonych do makijażu. Wybierać można więc między szminkami, błyszczykami, cieniami do powiek i tuszami do rzęs. Nie zapomina jednak również o innych produktach kosmetycznych. Dzisiaj w katalogu znaleźć można ogromną ofertę perfum, a także kosmetyki do mycia. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza żele pod prysznic, które charakteryzują się intensywnym, pięknym zapachem. W ofercie znalazły się także kosmetyki do opalania, które latem sprawdzają się doskonale. Każdy znajdzie w katalogu coś odpowiedniego dla siebie.

Zobacz bogaty wybór perfumów Avon na stronie eZebra.pl

Dodaj komentarz