Kategorie
Kosmetyki

Loreal: marka z długą historią

Tak naprawdę każda kobieta chce być piękna. To właśnie dlatego panie tak chętnie sięgają po rozmaite kosmetyki. Malują nie tylko oczy, rzęsy i usta, ale farbują również włosy. Aby jednak zabieg farbowania nie zakończył się tragicznie, niezbędne jest postawienie na farbę naprawdę dobrej jakości. Do takich zalicza się bez wątpienia wszystkie farby marki Loreal. Zanim przedstawimy jedną z nich przybliżymy krótko samą firmę i historię jej powstania.

Zaskakujący początek

Narodziny marki Loreal mogą zaskoczyć. Historia firmy sięga aż do roku 1907. To wówczas młody Eugene Schueller – chemik – przygotował w zaciszu własnego domu pierwszą farbę do włosów. Nazwał ją Aureola. Udało mu się przekonać do niej paryskich fryzjerów, co stało się początkiem wielkiego imperium kosmetycznego. Nie trzeba było długo czekać, by Eugene otworzył przedsiębiorstwo produkcyjne. Już po kilku latach zyskało ono nazwę, którą miliony kobiet na całym świecie znają do dzisiaj.

Intensywny rozwój

Firma naprawdę dobrze i intensywnie się rozwijała. Po kilku latach od powstania mogła pochwalić się oddziałami na terenie wielu innych państw. Miała swoje przedstawicielstwo między innymi w Stanach Zjednoczonych, a także krajach Dalekiego Wschodu. Markę Loreal docenili także Rosjanie. Eugene nie siadł jednak na laurach. Dbał o dalszy rozwój firmy. Dzięki utworzeniu działu prac badawczych mógł rozpocząć masową produkcję. Co jednak ważne, zajmował się już nie tylko farbami do włosów, ale również innymi kosmetykami.

Loreal Casting Creme Gloss

Wszystkie farby do włosów marki Loreal to najwyższa jakość. Tyczy się to również farby Loreal Casting Creme Gloss. Kobiety, które zdecydują się po nią sięgnąć mogą być pewne, że jest ona w pełni bezpieczna dla włosów. Nie uszkadza struktury włosa, a jednocześnie zapewnia głęboki, nasycony kolor. Włosy po farbowaniu wyglądają po prostu pięknie. Kolor nie wypłukuje się, długo zachowuje intensywny blask. To jedna z tych farb do włosów, którą można śmiało polecić najbardziej wymagającym kobietom.

Dodaj komentarz