Makijaż podkreślający urodę

Makijaż podkreślający urodę

Na pewno każda kobieta chciałaby czasem poczuć się naprawdę wyjątkowo i po prostu pięknie. A to właśnie od tego mamy makijaż! Jeśli odpowiednio umalujemy swoją twarz, możemy naprawdę wiele zyskać. Od razu poprawimy swoje samopoczucie, bo zaczniemy po prostu pięknie wyglądać.

Pamiętajmy jednak, aby na co dzień nie korzystać z czarnych cieni do powiek i czerwonych szminek. Lepiej sprawdzi się np. delikatny róż Astor i podkład, który zamaskuje mankamenty naszej cery. Jak więc wykonać taki lekki makijaż podkreślający urodę?

Cechy cery

Na początku skupmy się na swoich wadach. Jeśli mamy cienie pod oczami, powinnyśmy skorzystać z jaśniejszego korektora. Dzięki niemu nawet po nieprzespanej nocy będziemy wyglądać po prostu cudownie! Oprócz tego warto również nałożyć taki korektor na wszelkie wykwity i krostki. Dodatkowo, pamiętajmy, że jeśli nie mamy większych problemów z cerą, lepiej będzie, jeśli nie nałożymy na nią ciężkiego podkładu. W końcu taki fluid może wchodzić w pory i je zatykać. A to niekorzystnie wpłynęłoby na stan naszej cery. Zamiast tego na co dzień zastosujmy raczej delikatny puder matujący. Może to być np. kosmetyk w kamieniu. A jeśli już omieciemy nim twarzy, wystarczy, że dodamy do tego róż do policzków, w dzień można wybrać delikatny róż Astor, podczas gdy na wieczór lepiej nada się świetlisty róż Bourjois.

Róż na policzki

Makijaż podkreślający urodęPamiętajmy, aby dobrać taki róż do koloru naszej cery. Następnie nakładamy go na policzki za pomocą specjalnego pędzla. Dzięki temu cera będzie wyglądać na świeższą, co na pewno poprawi nasz wygląd. Już kilka tych czynności sprawi, że zaczniemy prezentować się naprawę dobrze i podkreślimy swoje naturalne piękno. Jeśli jednak wolimy nieco mocniejszy efekt, możemy również mocno zaakcentować swoje rzęsy. Wystarczy, że podkreślimy je specjalną zalotką, a następnie pomalujemy pogrubiającym tuszem do rzęs. W ten sposób nasz makijaż zyska wspaniały, efektowny i piękny element.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *