Metoda żelowa

Metoda żelowa

Biorąc pod uwagę pielęgnację paznokci do wyboru mamy mnóstwo technik, które korzystają z niezwykle szerokiego wachlarza różnego rodzaju produktów, mających za zadanie wzmocnić płytkę paznokcia, a także nadać jej bardzo atrakcyjny wygląd, który będzie przykuwać wzrok postronnych obserwatorów. Jedną ze skutecznych metod jest manicure żelowy, który sprawi, że nasze dłoni zyskają na estetyce.

Metoda żelowaOczywiście nie powinnyśmy zapominać o tym, aby używać jedynie sprawdzonych produktów, które zapewnią nam wysokiej jakości efekt końcowy. Bez wątpienia właśnie taki jest hybrydowy żel budujący na paznokcie Semilac Hard. Pozwala on w bardzo skuteczny sposób umocnić paznokcie, a także je wydłużyć, dzięki czemu będą one robiły piorunujące wrażenie.

Oczywiście podstawowymi czynnościami, jakie powinnyśmy wykonać jest odpowiednie przystosowanie paznokci do późniejszych zabiegów. W tym celu należy je stosownie spiłować, a także oczyścić ze skórek, które zdecydowanie szpecą nasze dłonie. Niezwykle ważne jest jednak to, aby wykonywać to w sposób prawidłowy. Niepoprawne piłowanie, obcinanie czy oczyszczanie paznokci może bowiem doprowadzić do ich rozdwajania, czego oczywiście żadna z nas nie chce.

Gdy już wszelkie czynności przygotowawcze zostaną wykonane, należy nałożyć żel, który następnie zostanie utwardzony za pomocą specjalistycznej lampy UV. Dzięki niej płytka paznokciowa zostanie uodporniona na różnego rodzaju uszkodzenia.

Gdy żel zostanie nałożony i utwardzony, możemy zdecydować się również na nałożenie lakieru. Z pewnością dobrym rozwiązaniem będą lakiery hybrydowe Semilac, które dostępne są w niezwykle szerokiej palecie kolorów. Ich cechą charakterystyczną jest to, że są wytrzymałe, co oznacza, że będą nam służyć przez wiele dni. Nie należy zapominać również o tym, że wyróżniają się również fantastycznym pokryciem płytki paznokcia, która wygląda przez to bardzo atrakcyjnie. Wydatek rzędu 29 złotych za sztukę takiego lakieru to z pewnością niewiele w porównaniu z korzyściami, na jakie możemy liczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *