Kategorie
Informacje

Modny wiosenny manicure

Moda, także ta dotycząca stylizacji paznokci, nieustannie się zmienia. Na pewno warto korzystać z nowych trendów, ale nie można ślepo za nimi podążać. Kolorowe kropki są dobre dla młodych kobiet. Są jednak takie trendy, które sprawdzają się u każdej kobiety. Warto pamiętać, że manicure wygląda dobrze i pięknie tylko na wypielęgnowanych dłoniach. Należy dbać nie tylko o skórę dłoni, ale także o paznokcie. Przed pokryciem paznokci lakierem warto też nałożyć na płytki lakier podkładowy. Zabezpiecza on płytkę przed przebarwieniem.

Kształt płytek: jaki wybrać dla siebie?

Wiosenne paznokcie/paznokcie na wiosnę mogą, ale nie muszą być naturalne. Zanim jednak wybierzemy kolor dla siebie, wybierzmy najlepszy kształt płytek. Bez względu na naturalny kształt płytek zawsze dobrym rozwiązaniem są paznokcie owalne. Do krótkich paznokci oraz dla kobiet, które mają drobne dłonie, lepsze są takie lekko zaokrąglone. Na smukłych dłoniach i paznokciach bardzo ładnie wyglądają kwadraty. Minusem tak opiłowywanych paznokci jest skłonność do łamania się. Za najbardziej kobiece i seksowne uważane są migdałki. Spiczaste paznokcie warto polecić szczególnie kobietom o pulchnych palcach. Optycznie wyszczuplą.

Malujemy modnie paznokcie

Bardzo modne są paznokcie w różnych odcieniach szarości. Szczególnie warto wykorzystać ten gorący trend, gdy jesteśmy posiadaczkami paznokci o bardzo płaskich płytkach. Malując paznokcie jasnoszarym lakierem, a następnie malując ciemnoszarym geometryczne wzory sprawimy, że na płytkach będzie załamywać się światło. Dzięki temu płytki będą wyglądały na bardziej wypukłe. Paznokcie możemy też pomalować tylko jednym kolorem, ale na małym lub serdecznym palcu możemy do nich dodać jakiś zabawny dodatek. Może to być na przykład motyw pasków w dwóch kolorach: jasnym i ciemnym. Taki graficzny akcent tylko z pozoru jest ekstrawagancki. Jeśli w ten sposób ozdobimy tylko jeden paznokieć, uzyskamy naprawdę bardzo spokojny efekt. Wciąż na topie jest klasyczny french. Można go odmienić używać bieli i granatu.

Więcej na https://toolsforbeauty.eu/blog/wiosenne-trendy-w-stylizacji-paznokci/

Dodaj komentarz