Najlepsze buty na zimę dla naszych pociech

Najlepsze buty na zimę dla naszych pociech

Najlepsze buty na zimę dla naszych pociechFenomen marki Emu – dlaczego tak chętnie je nosimy?

Marka Emu urosła do rangi klasyków, jeśli chodzi o trwałe i wygodne buty na uciążliwy okres zimowy. Wywodzi się ona z Australii i została utworzona pod koniec XX wieku. Te buty swoim wyglądem wzbudzają wiele kontrowersji. Mimo to, doskonale bronią się swoimi licznymi zaletami. Dzięki temu, że ich wnętrze wypełnione jest naturalną wełną zatrzymują w sobie ciepło i są nieprzemakalne. Są wprost idealne na mroźne zimy i minusowe temperatury! Na dodatek, buty Emu należą do jednych z najwygodniejszych, zimowych modeli. Z pewnością spędzimy w nich komfortowo nawet cały dzień! Są bardzo dobrej jakości, dlatego użytkować możemy przez długie lata.

Buty Emu utrzymane są w minimalistycznym stylu, bez zbędnych dodatków. Dostępne są w paru, bardzo stonowanych barwach: szarości, bieli, czerni oraz karmelowym brązu. Są odrobinę zaokrąglone, dzięki czemu idealnie dopasowują się do stopy i nie spadają podczas chodzenia. Posiadają grubą, stabilną podeszwę wykonaną z kauczuku, która chroni nas przed poślizgnięciami. Warto wspomnieć, że Emu jest także producentem kaloszy i kozaków.

Dla kogo buty Emu?

Marka Emu pomyślała o wszystkich użytkownikach: mężczyznach, kobietach, a nawet dzieciach! Emu dla dzieci zachwycają młode mamy, które chętnie kupują je dla swoich pociech. Buty emu dziecięce proponowane są w wesołych barwach oraz ciekawych wzorach – na przykład w cętki żyrafy, czy kropki biedronki. Dzięki temu nasze dzieci jeszcze z większą przyjemnością będą nosić je każdego dnia! Proponowane są również ocieplane modele zapinane na rzepy. Te obuwie oferowane jest w wielu rozmiarach i modelach – każdy znajdzie swój ulubiony rodzaj obuwia. Wybieramy pośród Emu sięgającego za kostkę i nieco wyższych modeli.

Inwestując w markę Emu możemy być pewni, że otrzymujemy produkt najwyżej jakości, który dokładnie sprawdzi się w trakcie mroźnej, polskiej zimy. Poza tym, jest to obuwie uniwersalne, które będą pasować do puchowych kurtek i prostych płaszczy.

Dodaj komentarz