Najlepszy fluid i podkład

Najlepszy fluid i podkład

Odwieczne pytanie, zapewne nie tylko moje, a przyznaję, że często je sobie zadaję, jak znaleźć odpowiedni fluid matujący? Taki, który będzie tym najlepszym? Najwydajniejszym i takim, który pokryje nasze wszystkie niedoskonałości, czyli blizny po trądziku, jakieś czerwone, rozszerzone krwinki, dołki po zaskórnikach, brązowe cienie pod oczami, szarość twarzy itp.

Pytań jest całe mnóstwo, zaś odpowiedź tylko jedna – podkład matujący i najlepszy wśród wszystkich dotąd wypróbowanych i znanych mi na rynku podkładów i fluidów, a mianowicie Pharmaceris – przystosowany i wykonany dla potrzeb cery trądzikowej, z tzw. strefą T, łojotokową, podrażnioną i wydzielającą nadmiar sebum. pokrywa wszystkie defekty naszej cery, ma lekką konsystencję i jak prawdziwy fluid dobrze dobrany, nie powoduje, że wyglądamy jak w masce.

O kosmetykach

Często słyszę, jak dziewczęta między sobą rozmawiają i opowiadają o fluidach i podkładach. Najlepszy fluid to taki, a podkład matujący to taki – padają nazwy używanych produktów. Tak, tylko że fluid to lżejsza forma kosmetyku, od którego niestety noski będą się błyszczeć, zaś podkład to forma bardziej „zmobilizowana” i gęstsza. Dlatego wybór musi być dokładnie przeanalizowany, a fluid matujący bądź podkład matujący dobrany tak, aby nie było niedomówień i jakichkolwiek rozczarowań. Każda z nas zna potrzeby naszej cery i wie, że liczy się naturalne piękno. Zatem dobór kosmetyku to rzecz bardzo względna.

Próbuj różnych

Nie bójmy się eksperymentować, jeśli nie ten za 10 zł, wypróbujmy ten za 80 zł, porównajmy nie tylko skład, ale przede wszystkim firmę i to, czy na pewno ten który pasował mojej koleżance, będzie pasował także mi? Warto zaopatrzyć się w próbkę takiego specyfiku. Przetestować, popróbować i podjąć ostateczną decyzję o zakupie. Warto też skusić się i zbadać rynek np. poprzez forum i ranking najlepszych kosmetyków wykonanych z myślą o naszych upodobaniach, preferencjach i potrzebach. Badajmy, testujmy i dzielmy się opiniami na forach i blogach, niech inni wiedzą i czerpią z naszej wiedzy i naszego doświadczenia jak najwięcej. Polecajcie się, a inni będą się wam polecać.

Dodaj komentarz