Kategorie
Dla kobiet Informacje Moda

Nieprzemakalny hit

Jesień jest porą roku, w której szukamy raczej obuwia nieprzemakalnego dzięki któremu będziemy się mogli szybko i sprawnie przemieszczać. Dotyczy to przede wszystkim kobiet i dzieci.

Kałuże, kałuże…

Dla dzieci najlepszym obuwiem wydają się kalosze marki Cayole, które bez problemu nabyć można w internecie np. pod tym adresem. Nie dość, że są one kolorowe to na dodatek jeszcze są bardzo praktyczne a dzieci po prostu je uwielbiają. Dzięki nim mogą wchodzić do każdej napotkanej kałuży. Można wybrać opcję z ocieplaczem lub też bez. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Oczywiście kalosze tego typu są przeznaczone zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Trzeba tylko wybrać wzór i kolor, który nas interesuje.

Nylonowy hit

W ostatnich czasach zauważa się również duże zainteresowanie butami marki Moon Boot. Są to najzwyczajniejsze w świecie buty nylonowe, które zapewniają nam wygodę i komfort chodzenia nawet w momencie kiedy okazuje się, że pogoda niestety nam nie dopisała lub spadł śnieg.

Uważaj z doborem

Tutaj jednak musimy nieco uważać jeżeli chodzi o daną markę, ponieważ nie oferuje ona standardowych rozmiarów europejskich. Tutaj mierzymy je raczej na zasadzie długości buta i tak na przykład rozmiar 35/38 to długość 12 centymetrów. Te buty po prostu trzeba mierzyć od razu w czasie zakupów, ponieważ nie da się ich inaczej kupić.

Z pewnością buty na brzydką pogodę są świetnym rozwiązaniem i powinny znaleźć się w każdej szafie. W końcu rok rocznie przychodzi śnieg i deszcz z którym musimy się na co dzień mierzyć.

Dodaj komentarz