Kategorie
Uroda

Pięty do pozazdroszczenia na zawsze

Pękające pięty, złuszczający się brzydko naskórek, wgniecenia, źle wyglądające stopy to zmora nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Szczególnie latem, gdy stopy narażane są na bezpośrednie działanie i czynniki zewnętrzne.

Chodzenie boso, pocenie się tych partii ciała wymaga szczególnego zajęcia i podejścia do sprawy.

Kremy do stóp

Z pomocą na pewno przyjdzie wypróbowany przeze mnie i oceniony na naprawdę rewelacyjny pod każdym względem krem do stóp z mocznikiem np. Lirene, do kupienia w sieci ROSMANN. Nie jest drogi, a działa cuda. Dodatkowo wypróbowałam go stosując jako maskę na noc, dość grubo nasmarowałam pięty, owinęłam w folię, założyłam skarpetki i rano miałam stópki jak niemowlę. Mocznik sprawił, że pięty zrobiły się naprawdę wygładzone i mięciutkie. Jednak moc sprawcza tego składnika jest godna polecenia i warta wypróbowania. Skusiłam się także na wypróbowanie kremu firmy Scholl. Nie powiem, bo cena adekwatna do produktu, który jak dla mnie zdziałał i pewnie nadal będzie działać cuda. Krem na pękające pięty tej firmy jak dla mnie jest bezkonkurencyjny. Cóż firma ma swoją renomę, słynie z uzdrawiania stóp. Ogromna seria produktów jaką oferuje Scholl jest na pewno godna rekomendacji.

Skorzystaj z reklamy

Czasami jednak warto poddać się reklamie. Ja tak zrobiłam. Kupiłam sobie skarpetki złuszczające do stóp, które głęboko peelingują i wygładzają stopy przynosząc przy tym ukojenie i rewelacyjne uczucie, że stopy mają raj na ziemi i raj dla siebie. Oczywiście radzę ich używać zimą i jesienią, bowiem skóra potrafi tak się złuszczyć, że schodzi ze stóp jak skóra z przysłowiowego piskorza. Jednak najbardziej nasze stopy będą nam wdzięczne za seans nad morzem. Słona woda, miękki piaseczek, spacery wzdłuż plaży przy zachodzie słońca, wypoczywający my i nasze stopy, które noszą nas przez ten świat i nosić jeszcze pewnie będą bardzo długo. Dbajmy więc o nie dniem i nocą, czule je pieśćmy i rozczulajmy się nad nimi. Smarujmy je rano i wieczorem kremami, nie tylko specjalistycznymi, ale też pielęgnującymi. Używajmy dezodorantów, płynów i masek, a stopy będą nam za to wdzięczne przez długi, długi czas.

Dodaj komentarz