Podkład Revlon Colorstay: charakterystyka, opinie

Revlon Colorstay to mocno kryjący podkład do cery normalnej, tłustej i mieszanej, cieszący się bardzo dużą popularnością wśród klientek. Dostępny aż w 20 odcieniach, charakteryzuje się lekką konsystencją, która nie obciąża skóry i daje maksymalne poczucie komfortu. Fluid nie zatyka porów, zaś jego innowacyjna formuła zapewnia trwałość i krycie niedoskonałości nawet przez 24 godziny. Zawiera również filtr przeciwsłoneczny SPF 6.

Według opinii konsumentek podkład Revlon to zdecydowanie najlepszy produkt w kategorii krycia. Dobrze wyrównuje koloryt cery, pokrywając przebarwienia i zapobiegając błyszczeniu. Już niewielka ilość fluidu wystarcza, by zmatowić skórę, optycznie ją wygładzić i zapewnić świeży, zdrowy wygląd. Za zaletę produktu klientki uznały również dobre stapianie z cerą: podkład dobrze się rozprowadza i dostosowuje do koloru karnacji, nie powodując efektu maski. Ponadto nie wysusza skóry, nie podkreśla skórek, zmarszczek i innych niedoskonałości. Utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin i jest bardzo wydajny. Dobrze współpracuje również z innymi kosmetykami, takimi jak korektor czy puder.

Za wadę produktu klientki uznały natomiast mało praktyczne opakowanie bez pompki, co może powodować trudności podczas wydobywania preparatu z buteleczki. Poza tym podkład posiada charakterystyczny, chemiczny zapach, który ulatnia się po dłuższej chwili. Przed zakupem należy również zwrócić uwagę na rodzaj fluidu: Revlon Colorstay do cery tłustej może wysuszać skórę bez tendencji do błyszczenia, ponieważ zawiera w składzie alkohol.
Podkład marki Revlon z pewnością warto polecić osobom z cerą tłustą i mieszaną, mającym problem z błyszczeniem skóry. Będzie on również odpowiednim produktem dla pań zmagających się z trądzikiem, przebarwieniami i innymi niedoskonałościami. Dzięki szerokiej gamie kolorów z pewnością dopasujemy go do swojego typu skóry, uzyskując efekt promiennego wyglądu na wiele godzin.

Dodaj komentarz