Podkłady Maybelline

Podkłady MaybellineFirma Maybelline od wielu lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Tym, co zaskarbia jej sympatię milionów kobiet, jest fakt, że są to kosmetyki bardzo dobrej jakości, które jednak nie kosztują dużo. Na przykład podkład Maybelline nigdy nie kosztuje więcej niż 50 zł, a to z pewnością atrakcyjne ceny. Poza tym kosmetyki te można spotkać w ogromnym wyborze, a ich asortyment stale się zwiększa. Producent bardzo dba o swoje klientki i bardzo często wypuszcza na rynek, czy to nowe szminki, pokłady czy tusze, stale udoskonalane i wzbogacane w nowe funkcje.

Jeśli chodzi o podkłady Maybelline, istnieje kilka rodzajów, które cieszą się szczególną popularnością. Lubiane są zwłaszcza za to, że dobrze stapiają się ze skórą, a także dostępne są w wielu odcieniach. Dzięki temu znaleźć idealny dla siebie podkład mogą nawet dziewczęta, które mają nietypowy kolor cery, na przykład żółtawy czy złocisty, a jeśli do tego podkład świetnie się stopi, wygląda doskonale i nie tworzy efektu maski.

Popularne podkłady

Bardzo popularny jest na przykład Dream Matt Mousse, który był wielką nowością na rynku, gdyż kiedy się pojawił, nie było jeszcze wielu podkładów w takiej właśnie postaci. Jak wskazuje nazwa, jest to mus, czyli rodzaj kremu o szczególnie lekkiej, napowietrzonej konsystencji. Jest to na pewno ciekawe rozwiązanie, a sam podkład zapakowany został w niezwykle estetyczne, szklane, małe pudełeczko. Już sam wygląd tego gadżetu zachęca o kupna, ale nie jest przecież jedyną zaletą tego produktu. Konsystencja wpływa nie tylko na przyjemność użytkowania (ta zaś jest naprawdę bardzo duża), ale także sprawia, że podkład jest bardzo lekki na twarzy. Jest niewyczuwany, a więc jest to świetna propozycja dla osób, które niekoniecznie lubią być umalowane.

Lekki podkład

Niektóre ciężkie podkłady dają nieprzyjemne odczucia na twarzy, mus Maybelline na pewno tego nie zrobi. Poza tym prezentuje się na twarzy również w wyjątkowy sposób. Jest podkładem, ale dzięki lekkiej i nietłustej formule pokrywa cerę w sposób podobny do pudru i zapewnia matowe wykończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *