Kategorie
Fashion Moda Uroda

Polub siebie!

Każda z nas chce wyglądać idealnie jednak obecnie panujące kanony mody są bezlitosne dla przeciętnej kobiety. Ideałem piękna jest niebotycznie wysoka i wychudzona piękność… Niestety albo na szczęście! większość kobiet, które widujemy na ulicy, nie jest w stanie sprostać tym standardom…

Ale czy to oznacza, że moda nie jest dla nas? oczywiście, że nie! Wystarczy, że nie poddamy się jej bezkrytycznie. Dlatego panie obfitszych kształtach zdecydowanie powinny zrezygnować z kolorów neonowych, a jeśli bardzo je lubią, to stosować je jako uzupełnienie stylizacji.

Odzież powinna być dobrze skrojona i wykonana z jak najlepszych materiałów, nie ma nic gorszego niż poskręcane szwy, albo zdefasonowana odzież. Jeśli zdecydujemy się na wysokie obcasy to świetnie, optycznie wydłużą nam sylwetkę i odejmą zbędne kilogramy. Ważne żeby obcas był z tych solidniejszych… Jeśli nie masz doświadczenia w chodzeniu w butach na szpilkach, to może na początek spróbuj z koturnami.

Jest jeden bardzo stary trick, który zawsze działa. To znaczy ubierz się od stóp do głów na czarno. Czarna sukienka, czarne, kryjące rajstopy i czarne buty na wysokim obcasie. Optycznie odejmiesz sobie kilka dobrych kilogramów, wysmuklisz sylwetkę. Dodatkowo możesz założyć wiszące kolczyki, wydłużysz szyję i oczywiście resztę ciała…

Kosmetyki to też świetny środek na błyskawiczne zgubienie zbędnych kilogramów, umiejętnie wykonany makijaż sprawi, że twoje zbyt okrągłe policzki znikną, a twarz nabierze pewnej ostrości. Zainwestuj we dobrego fryzjera, który dobierze cięcie do twoich rysów twarzy. Dbaj o takie szczegóły jak wypielęgnowane dłonie i stopy, wtedy błyskawicznie odwrócisz uwagę od tego co uważasz za niezbyt atrakcyjne w swoim wyglądzie.

Najważniejsza jest samoakceptacja swoich niedoskonałości i nauczenie się z nimi żyć. Jeśli ty polubisz siebie inni polubią ciebie… Nie warto zamartwiać się kompleksami, bo one największe są w naszych głowach.

Dodaj komentarz