Kategorie
Dla kobiet Informacje Kosmetyki

Sally Hansen: odżywka do paznokci i inne produkty marki

Na rynku kosmetyków do pielęgnacji paznokci Sally Hansen funkcjonuje już od późnych lat pięćdziesiątych. Właśnie w tamtym czasie powstała kultowa odżywka Hard As Nails, która po dziś dzień jest jednym z bestsellerowych produktów marki. Filozofia firmy również pozostaje niezmienna: skupia się na dostarczaniu klientom profesjonalnych, a zarazem łatwych w użyciu kosmetyków, dostępnych w rozsądnej cenie.

W ofercie Sally Hansen poza produktami do pielęgnacji zniszczonych i osłabionych paznokci znajdują się również akcesoria do manicure i pedicure, preparaty do depilacji, kremy do rąk i stóp, a także lakiery i zmywacze do paznokci. Specjaliści marki uważnie śledzą najnowsze trendy, by dostosowywać kosmetyki do wymagań klientek i zmieniających się potrzeb rynku. Z tego względu oferta firmy stale wzbogacana jest o nowe produkty do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i paznokci.

Polecany produkt marki sally hansen odżywka do paznokci

Największą popularnością wśród konsumentek cieszą się odżywki Sally Hansen: witaminowa, przyspieszająca wzrost paznokci, wzmacniająca, nadająca połysk oraz zapobiegająca efektom starzenia. Ich ceny wahają się w granicach 30-40 zł. Odżywka witaminowa regeneruje zniszczoną płytkę paznokci, wzmacnia je i odżywia. Zawiera specjalnie opracowany kompleks antyutleniaczy i zalecana jest zwłaszcza po użyciu tipsów. Odżywka do paznokci Sally Hansen Maximum Growth zawiera białko z jedwabnika, które uczczelnia płytkę, stymulując szybszy wzrost paznokci. Preparat wzmacniający No More Breaks, wzbogacony o wapń i prowitaminy wyrównuje wilgotność paznokci, wzmacnia je, zabezpiecza przed łamaniem, nadaje trwałość i elastyczność. Odżywka nadająca połysk uzdrawia pazokcie, zapewnia im piękny, zdrowy wygląd, odżywia płytkę i pozostawia na niej delikatny blask. Zawiera witaminy E oraz B5, minerały morskie, wapń i magnez, a także głęboko nawilżający ekstrakt z białej herbaty o właściwościach antyuletniających. Z kolei odżywka zapobiegająca efektom starzenia dzięki specjalnie opracowanej formule z proteinami, witaminami oraz nawilżającymi olejkami dogłębnie wzmacnia, rozjaśnia i odżywia paznokcie. Wszystkie odżywki Sally Hansen są bezbarwne i dostępne są w buteleczkach o pojemności 13 ml. Mogą być stosowane zarówno pod, jak i nad kolorowym lakierem.

Dodaj komentarz